završava svoju misiju
Bijela kuća zahvalila Musku na službi: "Napori za smanjenje rasipnosti, prevare i zloporabe će se nastaviti"
Bijela kuća je u četvrtak zahvalila Elonu Musku na njegovoj službi, nakon što je milijarder najavio da završava svoj angažman u administraciji predsjednika Donalda Trumpa, rekla je predsjednikova glasnogovornica. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas