U SAD-u više od 600.000 umrlih od covida-19
Više od 600.000 ljudi umrlo je od covida-19 u Sjedinjenim Državama od izbijanja pandemije, pokazuju u utorak podatci sveučilišta Johnsa Hopkinsa, što je crni broj koji podsjeća da stotine Amerikanaca umiru svakodnevno od koronavirusa unatoč kampanji cijepljenja. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas