U Kaštel Sućurcu počela gradnja reciklažnog dvorišta za građevni otpad
U Kaštel Sućurcu u četvrtak je počela gradnja reciklažnog dvorišta za građevni otpad, koju su pokrenuli CEMEX Hrvatska i Grad Kaštela, i to će biti prvo mjesto za odlaganje građevnog otpada u Splitsko-dalmatinskoj županiji, a završetak gradnje planiran je na proljeće 2021. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
SK
|
prije 4 h
Najnovije
Oglas
Oglas