Mourinho: Završiti sezonu bilo bi dobro za sport

Menadžer Tottenham Hotspura Jose Mourinho izjavio je kako bi završetak sezone Premier lige bio dobar za sport.
Oglas
Zbog pandemije koronavirusa Premier liga je prekinuta sredinom ožujka, a klubovi će u petak održati sastanak na kojemu će raspravljati o mogućem nastavku.
"Ako uspijemo odigrati preostalih devet kola, to će biti dobro za sve nas, i za nogomet i za Premier ligu. Ako ćemo i igrati bez gledatelja na tribinama, nećemo igrati iza zatvorenih vrata jer uz prisutnost kamera gledat će nas milijun ljudi diljem svijeta. Tako da i ako zakoračimo na prazan stadion, on neće uopće biti prazan", kazao je Mourinho za Sky Sports.
U trenutku prekida sezone Tottenham je bio osmi na ljestvici sa 41 bodom, sedam manje od četvrtog Chelseaja koji drži posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.
Na vrhu je Liverpool sa 82 boda, 25 više od drugog Manchester Cityja.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas