Oglas

Bandić u sedam ujutro otkrio tajnu svog uspjeha

author
N1 Info
05. lip. 2017. 15:30
>
15:30
zg-bandic-tkg-01_683_2018FILE(20161008-124218739).MXF.Still002
N1 | N1

Milan Bandić je već jutro nakon pobjede krenuo u novi gradonačelnički mandat! Podsjetimo, u drugom krugu izbora dobio je 51,79 posto, a Mrak Taritaš 46,07 posto.

Oglas

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama