Oglas

Sandra Švaljek o rješavanju pitanja otpada

author
N1 AUTHOR
30. lis. 2014. 18:30
>
18:30
sandra svaljek
N1/Screenshot | N1/Screenshot

Prvi put otkad je gradonačelnik Milan Bandić iza rešetaka, održana je sjednica Gradske skupštine, a glavna je tema bilo pitanje glomaznog otpada na koja je odgovarala dogradonačelnica Sandra Švaljek.

Oglas

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama