Oglas

U Sisačko-moslavačkoj županiji 10 novozaraženih, Novska novo žarište

author
N1 Info
27. kol. 2020. 10:57
>
11:00
coronavirus-4947383_1280
Pixabay (ilustracija) | Pixabay (ilustracija)

U Sisačko-moslavačkoj županiji na današnji dan deset je novooboljelih osoba od zarazne bolesti covid-19.

Oglas

Šest osoba je s područja grada Novske, jedna osoba s područja grada Popovače, jedna osoba s područja općine Hrvatska Dubica, jedan osoba s područja grada Siska i jedna osoba s područja grada Petrinje.

Sve stanovnike županije molimo da se, ukoliko osjete promjene zdravstvenog stanja kao što su porast tjelesne temperature, kašalj, proljevaste stolice, gubitak osjeta mirisa i okusa i dr., obavezno jave svom obiteljskom liječniku i teritorijalno nadležnom epidemiologu, poručili su iz županijskog stožera civilne zaštite.

"Podsjećamo da su zdravstveno-socijalno odgovorno ponašanje, obveze pravilnog nošenja maski, dezinfekcija ruku i mobitela, socijalna distanca i druge preporuke u ovo vrijeme epidemije sastavni dio življenja. Ostanimo odgovorni prema sebi i drugima", poručili su.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama