Došli na cijepljenje, a cijepljenja - nema: "Zvat ćemo Beroša da je cijepi"

Cijepljenje na Zagrebačkom velesajmu danas, za razliku od prethodnih dana, počinje tek od 14 sati. Neki građani, međutim, došli su na cijepljenje ujutro, dobili su poziv, kažu.
Oglas
video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=zgvelesajamvoxomg120210419102158876&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=n1info&u=n1info&p=n1Sh4redSecre7iNf0" video-id="3962938"]
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Teme
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas