Oglas

Danas je mnogo novozaraženih, Nacionalni stožer sazvao press konferenciju

author
N1 Info
26. kol. 2020. 13:41
>
13:45
PXL_160720_29556166
Goran Stanzl/PIXSELL | Goran Stanzl/PIXSELL

Konferencija za medije Stožera civilne zaštite RH održat će se danas u 14 sati.

Oglas

Press konfreneciju pratite UŽIVO na OVOM LINKU.

Broj zaraženih danas će, kako je kazao i sam ministar zdravstva Vili Beroš biti veći od jučerašnjeg kad je u Hrvatskoj bilo 219 novih slučajeva. Dosad najgori dan bio je 22. kolovoza kad je bilo 306 novozaraženih.

Beroš je danas rekao i da imamo nova žarišta u Splitu.

"U kontaktu sam s epidemiolozima, dobro je da, na tragu naših ranijih dogovora, Županijski stožer predlaže nove mjere koje će biti primjerene. Od osnovne je važnosti da oni na terenu imaju informaciju od jučer do danas koja su to nova žarišta jer se pojavljuju nova, između ostalo fitness centri, teretane...", rekao je Beroš novinarima.

Tijek događaja iz minute u minutu pratimo na OVOM LINKU.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama