Oglas

Pula: Zabio se autom u borove, izvlačili ga vatrogasci

author
N1 AUTHOR
10. stu. 2014. 08:58
>
09:01
prometna
Goran Sebelic / CROPIX | Goran Sebelic / CROPIX

Zbog neprilagođene brzine u Puli jer noćas došlo do prometne nesreće.

Oglas

Mokra cesta i prevelika brzina uzork su su prometnoj nesreci na Premanturskoj cesti kod Pule gdje se vozač Citroena Saxo zabio u borove dva kilometra iza raskrsća za Banjole.

Od siline udarca auto je toliko savijen da je stablo doslo na mjesto suvozaca. Po prvim saznanjima vozača su izvukli vatrogasci rezuci auto, no on, na sreću, nije u životnoj opasnosti.

Očevid je u tijeku.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama