"Smatramo da je C model nastave opravdan, brojevi nam rastu"

Danas je održana sjednica Znanstvenog savjeta Vlade.
Oglas
Medijima se nakon sjednice obratio šef Nacionalnog stožera Davor Božinović.
Nakon što je najavio da će se produžiti postojeće mjere, odgovarao je i na pitanja o nastavku nastave.
"Smatramo da je C model opravdan"
"Ja u ovom trenutku nemam informaciju o tome, niti što će napraviti Zagreb. Tu postoje različita mišljenja. Neki smatraju da je model C opravdan, mi to također smatramo. Odluke o školama donosi određeno povjerenstvo pri Ministarstvu znanosti. Mislim da nema razloga da se ta odluka mijenja, jer brojevi nam ne padaju, odnosno brojevi nam rastu od trenutka kad se krenulo s modelom C", rekao je Božinović.
Više o detaljima sa sjednice i o situaciji s epidemijom donomo na OVOM LINKU.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas