Ancelotti objasnio lošu igru Reala protiv Sheriffa

Nogomet 29. ruj 202111:26 0 komentara
REUTERS

Uvjerljivo najveće iznenađenje sinoćnjeg drugog kola Lige prvaka bila je pobjeda Sheriffa na Santiago Bernabeuu protiv madridskog Reala (2:1) u skupini D. Moldavski klub, koji je u kvalifikacijama izbacio hrvatskog prvaka Dinama, do pobjede je došao u 89. minuti golom Thilla.

Da bi večer u Madridu mogla biti čudna, nagovijestio je Jakšibaev, koji je u 25. minuti doveo goste u vodstvo. Real je napadao, pokušavao i tek u 65. minuti izjednačio, kada je Benzema pogodio s bijele točke. Odmah nakon izjednačenja u igru je ušao i kapetan Hrvatske Luka Modrić, koji je vrlo brzo imao sjajnu šansu, ali je njegov gromoviti udarac uspio pogoditi tek suparničkog vratara.

Nakon dva odigrana kola ovu skupinu, gdje su Real, Inter i Šahtar, predvodi Sheriff sa svih šest bodova.

Za trenera Reala Carla Ancelottija loša sreća je krivac za poraz, prenosi Index.

“Ovakvu utakmicu nismo očekivali. Nismo bilo fokusirani u obrani. Imali smo utakmicu pod kontrolom, ali moglo bi se reći da nismo imali sreće. Imali smo puno prilika, ali istina je da su nas iznenadili u ta dva navrata kad su zabili. Večeras je bila loša sreća za Real. Igrali smo dobro, ali nekad vam se dogodi da nemate sreće”, kazao je trener Reala pa je dodao: ”Sheriff je dobra momčad, dobro se brani. Pokušali smo sve, ali ovo je ipak nogomet.”