NBA: Nakon tri mjeseca pauze Teletović se vratio na parket

Košarka 23. tra 201508:36 > 09:02
Tanjug/AP Photo/Kathy Willens

Košarkaš Brooklyn Netsa Mirza Teletović vratio se na parket nakon tri duga mjeseca pauze. Zaigrao je jutros u drugoj utakmici prvog kruga doigravanja protiv Atlanta Hawksa.

Bosanskohercegovački reprezentativac je u porazu Netsa od Atlanta Hawksa 96:91 u doigravanju NBA lige odigrao nešto manje od četiri minute te imao učinak od dva defanzivna skoka.

Teletović nije igrao od 22. siječnja kada mu je dijagnosticirana plućna embolija.

Netsi su, inače, zabilježili drugi poraz od Hawksa u prvom krugu doigravanja, a treća utakmica igra se 25. travnja kada je domaćin Brooklyn. Bojan Bogdanović je na parketu proveo 33 minute i za to vrijeme ostvario 8 poena.

U pobjedničkoj momčadi najefikasniji su bili Paul Millsap sa 19 i Kyle Korver sa 17 poena, dok je Al Horford postigao 14 poena uz 13 skokova. Netse su predvodili Jarrett Jack sa 23, Brook Lopez sa 20 i Joe Johnson sa 19 poena.

San Antonio Spursi su izjednačili seriju protiv Los Angeles Clippersa, nakon što su pobijedili u drugom susretu 111-107, dok je Memphis dobio i drugi susret protiv Portlanda, ovaj put sa 97-82.