Liverpool u "šarenom" sastavu izgubio kod Swanseaja

Nogomet 01. svi 201615:07 > 15:10
REUTERS

Nogometaši Swanseaja svladali su Liverpool s 3-1 u prvom susretu nedjeljnog programa 36. kola Premier lige.

Ovo je bilo i donekle očekivano, budući da je Jürgen Klopp na Liberty stadion izveo gotovo rezervnu momčad u pokušaju da odmori nositelje igre za uzvrat polufinala Lige Europe protiv Villarreala

Poveli su domaći golom Andrea Ayewa u 20. minuti. Vodstvo je povećao Jack Cork u 33. minuti. Christian Benteke je vratio nadu gostima u 65. minuti, ali je ponovno Andre Ayew potvrdio sjajnu sezonu golom samo dvije minute kasnije.

Mladi Brad Smith je dobio i crveni karton u 76. minuti. Ovom pobjedom, Swansea se popeo na 13. mjesto sa 43 boda, dok je Liverpool i dalje na sedmoj poziciji sa 55 bodova.