Kolumbija srušila SAD na otvaranju Copa Americe

Nogomet 04. lip 201611:45 > 11:54
Screenshot

Jubilarno, 45. izdanje Copa Americe igra se u SAD-u, što je prvi put u povijesti da se to natjecanje održava izvan Južne Amerike.

Reprezentacija Kolumbije slavila je protiv SAD-a u prvoj utakmici Cope. Koluimbijci, predvođeni Realovom zvijezdom Jamesom Rodriguezom pobijedili su s 2:0.

Poveli su već u osmoj minuti pogotkom Cristiana Zapate, a konačan rezultat postavio je Rodriguez s bijele točke u 41. minuti.

No, utakmicu je obilježila ozljeda strijelca drugog gola. Igrač madridskog Reala pao je u jednoj akciji i činilo se da mu je iskočilo rrame. Međutim vratio se igru, ali je ubrzo potom, u 73. minuti morao izaći iz igre.

S obzirom da je ovo prvi put u povijest da se Copa igra izvan Južne Amerike i u proširenom izdanju SAD je kao domaćim imao velika očekivanja, ali Kolumbija se pokazala prevelikim zalogajem.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.