Serie A: Juventus – Roma 3-2

Nogomet 05. lis 201419:48 > 20:16
REUTERS/Alessandro Garofalo

U 6. kolu talijanskog prvenstva Juventus pobijedio Romu te ostao usamljen na vrhu

U derbiju Serie A, Juventus i Roma su igrali u Torinu, u dvoboju dvije momčadi koje su imale maksimalan učinak nakon prvih 5 kola, dakle obje po 5 pobjeda.

Bilo je  vatreno, u prvom poluvremenu 3 kaznena udarca, i isključenje gostujućeg trenera Garcie. Tevez je 2 puta zabijao s bijele točke, a Totti jednom kod Rome. Jedini gol iz igre je bilo djelo argentinca Iturbea, pogodak kojim je Roma povela, ali je Tevez izjednačio na 2-2 u finišu uzbudljivog prvog dijela.

U nastavku zatišje pred buru, a ona je krenula golom Bonuccija za vodstvo Juvea 3-2, a onda još i 2 crvena kartona, Morata kod domaćih, a grk Manolas kod Rome, koja nije uspjela izjednačiti te je Juventus pobijedio 3-2.

Juventus sada ima 18 bodova, 6 pobjeda iz isto toliko utakmica, a Roma je ostala na 15 nakon prvog poraza u sezoni.