Oglas

SAD na nogama zbog rasnih nemira

author
N1 AUTHOR
26. stu. 2014. 23:29
>
23:29
ferguson_srijeda_reuters
Reuters/Adrees Latif | Reuters/Adrees Latif

U američkom Fergusonu prošla je i druga noć žestokih rasnih nemira. U pomoć je pozvana i Nacionalna garda SAD-a.

Oglas

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama