Oglas

Recesija najveći problem Vlade RH

author
N1 AUTHOR
04. pro. 2014. 14:04
>
14:04
Branko Grcic
N1 | N1

Ministri u Vladi smatraju da je Kukuriku koalicija u tri godine od dolaska na vlast napravila najviše što je mogla s obzirom na zatečeno stanje u državi, a slažu se da je recesija najveći problem.

Oglas

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama