
U organizaciji Hrvatske gospodarske komore održan je okrugli stol "A tko će raditi?!' – Kako doći do nedostajućih radnika u graditeljstvu i turizmu?". Cilj mu je bio okupiti najvažnije dionike gospodarstva i gospodarskih politika radi uspostavljanja trajnog i sustavnog dijaloga u traženju rješenja problema nedostatka radnika.
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas