Tomislav Panenić komentirao je izjavu predsjednika Uprave MOL-a, Zsolta Hernadija, koji je izjavio da će MOL nastaviti svoje poslovanje s Inom ili bez nje. Komentirao je i nedolazak mostovaca na saborske odbore. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas