Oglas

Horvatova pomoćnica pozitivna na koronavirus, ministar u samoizolaciji!

author
N1 Info
26. kol. 2020. 12:11
>
12:12

Nakon obavljenog testiranja na covid-19/Sars-CoV-2, utvrđeno je kako je pomoćnica ministra prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine doc.dr.sc. Maja Marija Nahod pozitivna na koronavirus, priopćili su iz ministarstva. Pročitaj više

Oglas