Horvatova pomoćnica pozitivna na koronavirus, ministar u samoizolaciji!
Nakon obavljenog testiranja na covid-19/Sars-CoV-2, utvrđeno je kako je pomoćnica ministra prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine doc.dr.sc. Maja Marija Nahod pozitivna na koronavirus, priopćili su iz ministarstva. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas