Oglas

Stožer uveo nove mjere u tri županije

author
N1 Info
02. ruj. 2020. 11:38
>
11:41
PXL_120820_29795922
Tomislav Pavlek/PIXSELL | Tomislav Pavlek/PIXSELL

U protekla 24 sata u Republici Hrvatskoj imamo 311 novih slučajeva zaraze koronavirusom. Četiri su osobe preminule, rečeno je u srijedu na konferenciji za novinare Nacionalnog stožera civilne zaštite.

Oglas

Nacionalni stožer donio je nove mjere za Požeško-slavonsku, Koprivničko-križevačku i Sisačko-moslavačku županiju, rečeno je na konferenciji za novinare u srijedu.

Mjere su od ranije poznate - ograničavaju se svadbe, privatne svečanosti, okupljanja, pridržavanje temeljnih epidemioloških mjera, rekao je ministar unutarnjih poslova, Davor Božinović.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama