Oglas

U Sisačko-moslavačkoj županiji 8 novozaraženih

author
N1 Info
05. ruj. 2020. 10:07
>
10:11
koronavirus
CHRISTOPHE SIMON / AFP | CHRISTOPHE SIMON / AFP

Na današnji dan u Sisačko-moslavačkoj županiji osam je novooboljelih osoba od zarazne bolesti covid-19.

Oglas

Riječ je o četiri osobe s područja grada Novske, tri osobe s područja grada Siska i jedne osobe s područja grada Kutine.

Kod svih osoba poznat je izvor zaraze.

Molimo sve oboljele od zarazne bolesti covid-19 da prilikom anketiranja daju sve potrebne podatke koji su nužni zbog sprečavanja i suzbijanja ove zarazne bolesti, poručili su iz županijskog stožera civilne zaštite.

"I dalje apeliramo na sve žitelje županije neka se pridržavaju mjera i preporuka Nacionalnog stožera jer na taj način ostajemo odgovorni prema sebi i drugima", dodali su.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama