U Sisačko-moslavačkoj županiji 8 novozaraženih

Na današnji dan u Sisačko-moslavačkoj županiji osam je novooboljelih osoba od zarazne bolesti covid-19.
Oglas
Riječ je o četiri osobe s područja grada Novske, tri osobe s područja grada Siska i jedne osobe s područja grada Kutine.
Kod svih osoba poznat je izvor zaraze.
Molimo sve oboljele od zarazne bolesti covid-19 da prilikom anketiranja daju sve potrebne podatke koji su nužni zbog sprečavanja i suzbijanja ove zarazne bolesti, poručili su iz županijskog stožera civilne zaštite.
"I dalje apeliramo na sve žitelje županije neka se pridržavaju mjera i preporuka Nacionalnog stožera jer na taj način ostajemo odgovorni prema sebi i drugima", dodali su.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas