Oglas

Stožer uveo nove mjere u Bjelovarsko-bilogorsku županiju

author
N1 Info
06. ruj. 2020. 12:16
>
12:17
Raste broj zaraženih, pravila se mijenjaju iz dana u dan
N1 | N1

Na prijedlog Stožera civilne zaštite Bjelovarsko-bilogorske županije, Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske je 5. rujna 2020. godine donio Odluku o uvođenju nužnih epidemioloških mjera za područje Bjelovarsko-bilogorske županije.

Oglas

Odluka se primjenjuje od 7. rujna 2020. godine, a njome se broj osoba na svadbenim svečanostima ograničava na 50, na ostalim privatnim svečanostima na 20.

Također, ograničava se i broj osoba koje mogu biti prisutne na sahranama na 50.

Karmine se mogu održavati samo u krugu obitelji i to s najviše 20 osoba, a sućut se ne smije izražavati bliskim kontaktom, priopćio je Nacionalni stožer civilne zaštite.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama