U Sisačko-moslavačkoj županiji 21 novi slučaj zaraze koronavirusom

U Sisačko- moslavačkoj županiji, na današnji dan zabilježena je 21 novooboljela osoba od zarazne bolesti covid-19.
Oglas
Radi se o deset pacijenata s područja grada Petrinje, četiri pacijenta s područja grada Siska, tri pacijenta s područja grada Popovače, dva pacijenta s područja općine Velika Ludina, jednom pacijentu s područja općine Lipovljani, te jednom pacijentu s područja grada Kutine, priopćio je županijski stožer.
"Molimo sve žitelje županije neka se pridržavaju mjera i preporuka Nacionalnog i Županijskog stožera jer na taj način ostajemo odgovorni prema sebi i drugima", poručili su.
Tijek događaja iz minute u minutu pratimo OVDJE.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas