Oglas

U Sisačko-moslavačkoj županiji 21 novi slučaj zaraze koronavirusom

author
N1 Info
14. lis. 2020. 11:50
>
11:51
PXL_081020_30427973
Zeljko Lukunic/PIXSELL | Zeljko Lukunic/PIXSELL

U Sisačko- moslavačkoj županiji, na današnji dan zabilježena je 21 novooboljela osoba od zarazne bolesti covid-19.

Oglas

Radi se o deset pacijenata s područja grada Petrinje, četiri pacijenta s područja grada Siska, tri pacijenta s područja grada Popovače, dva pacijenta s područja općine Velika Ludina, jednom pacijentu s područja općine Lipovljani, te jednom pacijentu s područja grada Kutine, priopćio je županijski stožer.

"Molimo sve žitelje županije neka se pridržavaju mjera i preporuka Nacionalnog i Županijskog stožera jer na taj način ostajemo odgovorni prema sebi i drugima", poručili su.

Tijek događaja iz minute u minutu pratimo OVDJE.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama