"pratimo što se događa"
Bosanac o Vučićevom pismu predsjednici EK: Potez očajnika, ne nalazi način da se nosi s činjenicom da je mladost ustala
Komentirajući pismo predsjednika Srbije Aleksandra Vučića predsjednici Europske komisije Ursuli von der Leyen, zastupnik Europskog parlamenta iz Hrvatske (iz političke platforme Možemo!) Gordan Bosanac ocijenio je to kao potez očajnika i dodao da se "sva ta Vučićeva pisma u Bruxellesu doživljavaju s podsmijehom i da ih nitko ozbiljno ne shvaća”. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas