Sampdoria – Napoli 1-1, Radošević na klupi

Nogomet 02. pro 201409:19 > 09:20
EPA/PAOLO ZEGGIO

Bivši igrač splitskog Hajduka i povremeni reprezentativac, Josip Radošević je ostao na klupi u susretu Sampdorie i njegovog Napolija koji je završio bez pobjednika.

U posljednjem susretu 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sampdoria i Napoli su odigrali bez pobjednika 1-1.

Domaćin je stigao u vodstvo u 57. golom Edera, a Napoli je izjednačio u drugoj minuti sudačke nadoknade pogotkom Daniela Zapate. Napoli je do izjednačenja stigao s igračem manje nakon što je u 84. minuti isključen Kalidou Koulibaly. Hrvatski nogometaš Josip Radošević utakmicu je pratio s gostujuće klupe za pričuve.

Na ljestvici vodi Juventus sa 34 boda, Roma je druga s tri boda manje, a Napoli treći sa 23 boda. Genoa na četvrtoj poziciji također ima 23 boda, a Sampa je peta s bodom manje. Na začelju je Parma sa šest bodova.