
Nekadašnji trener Manchester Uniteda Alex Ferguson pohvalio je sadašnjeg šefa stručnog stožera Louisa van Gaala.
Oglas
[caption id="attachment_898552" align="alignnone" width="750"]
Van Gaal je u ljetošnjem prijelaznom roku potrošio 180 milijuna eura i doveo šestoricu igrača, a prodao čak 14 iz prošle sezone. Ferguson je, između ostalog, rekao i da ne žali što je otišao u mirovinu.
"Ne žalim, ali moram da priznam da mi je malo čudno bez svakodnevnog trenerskog stresa. Prošle godine sam prvi put bio na odmoru u prosincu i dok sam bio sa suprugom u Abu Dhabiju, odmarajući, kraj bazena sam joj rekao da bi trebao biti u trening centru Manchester Uniteda", kazao je Ferguson.
Ferguson je u ljeto 2013. godine napustio trenersko mjesto Manchester Uniteda nakon gotovo 27 godina na toj funkciji.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas