Oglas

Monetizacija: Da ili ne?

author
N1 AUTHOR
25. lis. 2014. 21:38
>
21:38
monetizacija_autoceste_cropix
Cropix/Marko Todorov | Cropix/Marko Todorov

Organizatori su uvjereni da će imati dovoljno potpisa za raspisivanje referenduma jer su unatoč lošem vremenu, tvrde, skupljali od 30 do 40 tisuća potpisa dnevno.

Oglas

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama