Oglas

Smetlište korupcije: Poslovne veze Pripuza i Bandića

author
N1 AUTHOR
20. lis. 2014. 22:53
>
22:57
Cezar_Petar_Pripuz_Milan_bandic_otpad_n1
N1 | N1

Jedna od težih optužbi na račun Milana Bandića je upravo ortaštvo s Petrom Pripuzom zagrebačkim kraljem smeća u vezi s aferom odvoza glomaznog otpada na koju su nevladine udruge i neki mediji upozoravali još prije 6 mjeseci.

Oglas

[caption id="attachment_904562" align="alignnone" width="750"]

Problem je prepustio tvrtki Cezar za 7,7 milijuna kuna, a sada taj ugovor navodno istražuje Uskok zbog pogodovanja.

Iz ugovora je vidljivo da je dogovoren izravnom nagodbom, da nije bilo drugih ponuđača, a kao razlog navedena je žurnost postupka, odnosno, gradonačelnik je odlučio da što prije treba riješiti glomazni otpad na zagrebačkim ulicama.

Više u prilogu Katarine Brečić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama