Oglas

Beroš: Na samog sebe sam ljut što se čeka na rezultate testova

author
N1 Info
24. kol. 2020. 16:31
>
16:35
PXL_270720_29651680
Josip Regovic/PIXSELL | Josip Regovic/PIXSELL

U protekla 24 sata zabilježena su 136 nova slučaja pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 2.212. Među njima su 163 pacijenta na bolničkom liječenju, od toga je na respiratoru 12 pacijenata. U protekla 24 sata testirano je 2.364 osoba, izvijestio je u ponedjeljak Nacionalni stožer civilne zaštite.

Oglas

Ministar zdravstva Vili Beroš ranije je danas rekao da je ljut zbog dugog čekanja na rezultate testova. Novinare je zanimalo na koga je ljut.

 "Na samog sebe sam ljut. Naravno da sam i sam ljut što se čeka. Ovo je dinamički proces gdje iz dana u dan učimo svakodnevno o virusu i svim elementima. Da pojedine države nisu uvele obvezu testiranja vjerojatno te gužve ne bi ni bile i teško je prilagoditi se odmah. Ono što očekujem da me svatko tko ima problem nazove i da nađemo rješenje. Važna je brzina reakcije", rekao je ministar.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama