Oglas

U Sisačko-moslavačkoj županiji 7 novozaraženih, stožer uputio apel oboljelima

author
N1 Info
02. ruj. 2020. 10:31
>
10:32
Medicinska maska za lice
Dusko Jaramaz/PIXSELL | Dusko Jaramaz/PIXSELL

Na današnji dan u Sisačko-moslavačkoj županiji sedam je novooboljelih osoba od zarazne bolesti covid-19. Riječ je o četiri osobe s područja grada Petrinje, dvije osobe s područja općine Lekenik, te jedna osoba s područja grada Hrvatske Kostajnice.

Oglas

Molimo sve oboljele od zarazne bolesti covid-19 da prilikom anketiranja daju sve potrebne podatke koji su nužni zbog sprečavanja i suzbijanja ove zarazne bolesti.

I dalje apeliramo na sve žitelje županije neka se pridržavaju mjera i preporuka Nacionalnog stožera jer na taj način ostajemo odgovorni prema sebi i drugima.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama