Oglas

U Sisačko-moslavačkoj županiji 7 novozaraženih, stožer uputio apel oboljelima

author
N1 Info
02. ruj. 2020. 10:31
>
10:32

Na današnji dan u Sisačko-moslavačkoj županiji sedam je novooboljelih osoba od zarazne bolesti covid-19. Riječ je o četiri osobe s područja grada Petrinje, dvije osobe s područja općine Lekenik, te jedna osoba s područja grada Hrvatske Kostajnice. Pročitaj više

Oglas