Oglas

Preminula još jedna osoba iz Doma za starije u Delnicama

author
N1 Info
03. lis. 2020. 11:14
>
11:17
afp JOE KLAMAR
AFP/Joe Klamar | AFP/Joe Klamar

U Primorsko-goranskoj županiji danas je 18 novozaraženih i 28 ozdravljenih osoba.

Oglas

 Dobra je vijest to što su među ozdravljenima 22 osobe iz Doma za starije osobe u Delnicama, a dvoje se korisnika vratilo iz bolnice u Dom. I ostali u domu su dobro, javljaju epidemiolozi. Nažalost, u KBC-u Rijeka jedna osoba iz doma je umrla, što je ukupno šest osoba.

Svi novozaraženi kontakti su prethodno zaraženih. Aktivnih je slučajeva 143, objavio je županijski stožer civilne zaštite.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama