Oglas

Preminulo još dvoje korisnika Doma u Delnicama, u županiji 20 novozaraženih

author
N1 Info
04. lis. 2020. 11:54
>
11:56
BG-LAZNE BROJKE PKG-19-MMS(20200930-175639809).mxf.00_03_18_13.Still002
N1 | N1

U Primorsko-goranskoj županiji je danas 20 novozaraženih, 8 je ozdravljenih osoba kojima treba pridodati i 24 korisnika doma koji su svi dobro i bez simptoma. Ukupno 32.

Oglas

Nažalost, noćas su u bolnici umrle tri osobe, dvoje korisnika doma u Delnicama i još jedna osoba s područja PGŽ.

Današnje stanje u domu u Delnicama u brojkama, 13 zaraženih, 15 negativnih, 48 ukupno oporavljenih, a 7 je korisnika još u bolnici. Do danas je umrlo osam korisnika Doma, izvijestio je županijski stožer civilne zaštite.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama