Juventus – Roma 1:0 Roma promašila penal

Nogomet 18. lis 202107:40 0 komentara
Nderim Kaceli / AFP / Profimedia

Nogometaši Juventusa u susretu su 8. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladali Romu sa 1-0 (1-0).

Jedini pogodak za četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu “zebri” postigao je Kean u 16. minuti.
Pred kraj prvog poluvremena vratar Juventusa Szczesny obranio je kazneni udarac Veretoutu nakon što je upravo on prekršajem zaustavio Abrahama u svom kaznenom prostoru.
Juventus je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto sa 14 bodova, koliko imaju i peti Lazio te šesta Atalanta, dok četvrta Roma ima bod više.
Na vrhu je Napoli s maksimalna 24 boda, dva manje ima drugi Milan, dok je prvak Inter treći sa 17 bodova.
REZULTATI 8. KOLA,
Subota:
Spezia – Salernitana 2-1 (Strelec 51, Kovalenko 76 / Simy 39)
Lazio – Inter 3-1 (Immobile 64-11m, Anderson 81, Milinković-Savić 90+1 / Perišić 12-11m)
Milan – Verona 3-2 (Giroud 59, Kessie 76-11m, Gunter 78-ag / Caprari 7, Barak 24-11m)