Tri igrača NBA pozitivna na koronavirus
Tri NBA igrača Jabari Parker i Alex Len iz Sacramento Kingsa i Malcolm Brogdon iz Indiana Pacersa pozitivni su na COVID-19, objavila je u srijedu Liga. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas