NBA: Dva igrača pozitivna na koronavirus
U sjevernoameričkoj košarkaškoj ligi NBA zabilježena su samo dva pozitivna igrača na testiranju na koronavirus od 16. do 24. prosinca, objavila je u četvrtak uprava lige. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas