NBA: Netsi poraženi osmi put zaredom na domaćem parketu

Košarka 07. sij 201609:05 > 09:09
REUTERS (Steve Mitchell-USA TODAY Sports)

Od momčadi Bojana Bogdanovića jutros su bili bolji Torotno Raptorsi sa 91:74.

Zablistao je Jonas Valanciunas s 22 poena i 11 skokova. Kyle Lowry dodao je 17, a DeMar Derozan 15.
Bojan Bogdanović postigao je 12 poena za Brooklyn za 35 minuta na parketu uz šut 4-10.
Mario Hezonja igrao je 20 minuta u domaćem porazu Orlanda od Indiane 86:95. Hrvatski košarkaš nije se upisao u strijelce, promašio je oba šuta, a imao je po dva skoka, asistencije i izgubljene lopte. Najbolji u Orlandu bio je Victor Oladipo s 20 poena, dok je s istim brojem poena Paul George predvodio pobjedničku momčad.
Cleveland je u derbiju Istoka sa 121:115 pobijedio Washington. U trećoj četvrtini sjajan je bio LeBron James, koji je utakmicu završio s 34 poena, dok je u posljednjoj četvrtini Kyrie Irving postigao 21 od svoja ukupno 32 poena.

Kevin Durant je za 33 minute postigao 26 poena i ulovio čak 17 skokova u pobjedi Oklahome protiv Memphisa 112:94. Russell Westbrook dodao je 20 poena i po sedam skokova i asistencija.
Phoenix je sa 111:102 pobijedio Charlotte uz čak 19 pogođenih trica. Pet, najviše na utakmici, ih je pogodio Mirza Teletović, koji je utakmicu završio s 19 poena.
Iznenađenje večeri je pobjeda New York Knicksa na gostovanju kod Miamija 98:90. Time su Knicksi prekinuli niz od osam poraza u okršajima s Miamijem, te su na omjeru 18-19, što je već sad bolje od prošlosezonskih 17:65. Carmelo Anthony je predvodio Knickse s 25 poena uz samo tri promašaja iz igre.