VIDEO | Pogledajte akciju Pjace o kojoj priča cijeli Torino

Nogomet 15. ruj 201609:35 > 09:36
youtube/screenshot

Bivši nogometaš Dinama, Marko Pjaca sinoć je debitirao u Ligi prvaka gdje je Juventus odigrao protiv Seville bez golova i pobjednika (0:0).

Hrvatski reprezentativac dobio je nekoliko posljednjih minuta, točnije u 86. je zamijenio Argentinca Paula Dybalu i samo nekoliko trenutaka kanije mogao je postati pravi junak. Naime, na mladoj zvijezdi nakon jednog duela nije dosuđen jedanaesterac iako je sudac vrlo lako mogao odlučiti pokazati na bijeli točku, piši Sportske novosti.

Trener Massimiliano Allegri još uvijek nema potpuno povjerenje u Marka Pjacu obzirom da uglavnom dobiva mrvice kada je minutaža u pitanju. Iako je dobio samo četiri minute protiv Seville, Marko je pokazao više nego što su neki u 90 minuta.

Nezadovoljna Allegrijem bila je i Gazzetta dello Sport.

– Allegrije trener koji ne voli gurati mlade igrače iako su talentirani. Dovoljno je pogledati kako se odnosio prema Morati i Dybali. Pjaca je predodređen za sličan put, iako je pokazao da mora dobiti puno više prilike.