"Belgijski div" postigao svoj prvi pogodak za "vragove"

Nogomet 18. srp 201710:18 > 10:26
Alex Livesey/Getty Images Sport

Najveće pojačanje Manchester Uniteda u ovom ljetnom prijelaznom roku, Belgijanac Romelu Lukaku, sinoć je postigao svoj prvi pogodak za klub.

Naime, United je u prijateljskoj utakmici bio bolji od Salt Lakea s 2:1, a ovaj robusni napadač postigao je pogodak u 38. minuti, kada je ujedno postavio i konačan ishod susreta.

‘Domaćini’ su poveli već u 20. minuti pogotkom Silve, da bi Mkhitaryan u 29. poravnao na 1:1. Samo devet minuta kasnije Lukaku je na genijalan način svladao domaćeg vratara i donio pobjedu Unitedu.

Ch – PSG 0-1by goloviliga

Valja napomenuti kako je ovo za Lukakua bila druga utakmica otkako se priključio Unitedu, a u prvoj protiv LA Galaxyja nije se uspisao među strijelce. Podsjetimo, 24-godišnji napadač je na Old Trafford stigao ovog ljeta iz Evertona za 85 milijuna eura, pišu Sportske novosti.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.