Guardiola produžio sa Cityem, vodit će ih do lipnja 2023. godine

Trener engleskog premijerligaša Manchester Citya Španjolac Pep Guardiola vodit će taj klub do lipnja 2023. godine, objavio je City na svojim web-stranicama.
Oglas
Guardiola je tako produžio ugovor za još dvije godine.
"Pepov novi ugovor je prirodan korak u putovanju koje naš klub provodi s njim zadnjih godina. To je plod razumijevanja i poštovanja", kazao je predsjednik Manchester Citya KhaldoonMubarak.
Guardiola je došao u City 2016. godine i otad osvojio dva engleska prvenstva, tri Liga kupa i FA kup, a kao zadnji cilj mu ostaje Liga prvaka.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas