Barcelona najmanje tri mjeseca bez Sergija Aguera

Barcelona je na svojim internetskim stranicama obznanila kako njen napadač Sergio Aguero neće igrati najmanje iduća tri mjeseca.
Oglas
Podsjetimo kako je Aguero zbog bolova u prsima morao napustiti travnjak na posljednjoj utakmici Barcelone (protiv Alavesa 1-1). Krajem prvog poluvremena Aguero se uhvatio za prsa, u strahu gledao oko sebe i potom se polegnuo na travu.
Sam je potom izašao s travnjaka, a žalio se na bolove u prsima i vrtoglavicu. Aguero je naknadno obavio sve pretrage, a Barcelona je objavila da će napadač biti izvan terena tri mjeseca.
„Sergio Aguero neće biti u momčadi iduća tri mjeseca. U tom razdoblju Aguero će biti u procesu rehabilitacije koja će potom pokazati točno vrijeme njegovog povratka nogometu“, rečeno je iz Barcelone što znači da se potencijalno njegov povratak može dogoditi i kasnije.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas