"Štrajk je dao nadu, a onda se pokazalo da ne možemo evoluirati kao društvo"

Gost Novog dana bio je bivši ministar gospodarstva Goranko Fižulić. Smatra da je štrajk bio borba za dostojanstvo i da je budio nadu da možemo napredovati kao društvo. No smatra da je sve to izostalo jer se članstvu posljednja ponuda nije dala na odlučivanje na referendumu.
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
SK
|
prije 5 h
Najnovije
Oglas
Oglas