Oglas

Ova županija danas ima tri zaražena, ali traži uvođenje strožih mjera

author
N1 Info
29. kol. 2020. 13:55
>
14:01
Testiranje na koronavirus u Šibeniku
Dusko Jaramaz/PIXSELL | Dusko Jaramaz/PIXSELL

U posljednja 24 sata u županiji je testirano 49 osoba, od kojih je troje dobilo pozitivan nalaz na koronavirus.

Oglas

Iz Stožera Virovitičko-podravske županije ističu kako je od 25. kolovoza u županiji čak 18 novooboljelih, a njih troje je zabilježeno u posljednja 24 sata.

Od troje novo zaraženih, dvoje je starije životne dobi i kontakti su od već zaraženih, dok se muška mlađa osoba, prema epidemiološkim saznanjima, zarazila u noćnom klubu. Svi imaju blage simptome bolesti.

Stožer civilne zaštite VPŽ uputit će prijedlog Nacionalnom stožeru da se od 31. kolovoza, na 14 dana, broj sudionika na svadbama ograniči na 50, a prvenstveno, kako navode, zbog epidemiološke slike koja ukazuje da su jedno od žarišta na podruju Virovitičko-podravske županije upravo svadbene svečanosti te noćni klubovi.

Najnovije vijesti o koronavirusu pratite OVDJE.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama