Oglas

Zaražena djelatnica iz Kabineta splitskog župana

author
N1 Info
30. kol. 2020. 13:14
>
13:19
covid
Tanjug / AP, Wilfredo Lee | Tanjug / AP, Wilfredo Lee

Iz stožera Splitsko-dalmatinske županije javljaju da je djelatnica Kabineta župana, nakon uzetog brisa na covid infekciju, dobila pozitivan nalaz.

Oglas

Nadalje ističu da djelatnica od četvrtka nije u kontaktu s kolegama na radnom mjestu, a svi njeni kontakti epidemiološki se obrađuju.

Najnovije vijesti o koronavirusu pratite OVDJE.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama