Oglas

Stožer dopustio rad teretanama i fitness centrima

author
N1 Info
31. kol. 2020. 12:19
>
12:29
kettle-bell-592905_1920
Pixabay | Pixabay

U protekla 24 sata u Hrvatskoj je zabilježeno 146 novozaraženih koronavirusom, a dvije osobe su umrle, izvijestio je u ponedjeljak ministar zdravstva Vili Beroš na konferenciji za novinare Nacionalnog stožera civilne zaštite. Dvije osobe su umrle.

Oglas

Promijenit ćemo odluku od 27. kolovoza, kojim se zaustavio rad teretana, na način da se ona obustavlja i da teretane i fitness centri mogu raditi sukladno preporukama HZJZ-a, rekao je ministar unutarnjih poslova, Davor Božinović, na konferenciji za medije Nacionalnog stožera civilne zaštite.

Božinović je rekao da će i županijskim stožerima uputiti dopis u kojemu će im objasniti koje nudi Zakon o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti, u kojemu je, u slučajevima pojave bolesti, opisana procedura vezana uz mogućnost privremenog zatvaranja navedenih objekata na 24 ili 48 sati.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama