Banke građanima uzele oko 350 milijuna više nego što su trebale
Korisnicima minusa na tekućem računu banke su u protekle dvije i pol godine naplatile oko 350 milijuna kuna više nego što su trebale, piše u ponedjeljak Jutarnji list. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas