Inspekcija u bolnici: Medicinsko osoblje ne nosi zaštitne maske, ne peru ruke...
Inspekcija je u bolnici u Kentu utvrdila niz kršenja mjera i to od strane medicinskog osoblja. Dio medicinskog osoblja bolnice nije bilo niti obučeno za nošenje zaštitne opreme, a nisu imali pristup zaštitnim naočalama, otkrilo je izvješće inspekcije. Nisu, međutim, ni dezinficirali ruke. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas