Zaražena tri pacijenta koji su bili na dijalizi u bolnici u Zaboku
U protekla 24 sata na području Krapinsko-zagorske županije evidentirano je sedam novih osoba zaraženih koronavirusom, a među njima su dvije osobe koje su bile na dijalizi u prostorima Opće bolnice Zabok i bolnice hrvatskih veterana. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas